بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص

بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص و صد درصد طبیعی به صورت فله ای و بسته بندی شده با قیمت مناسب محصولات خود را به کشور های مختلف دنیا نظیر روسیه، ترکیه، ارمنستان، عراق، افغانستان، عمان و … صادر می کند.

شیره توت یکی از فرآورده های خوشمزه و خوش طعم انواع میوه توت تولید شده در کشور می باشد که فواید و خواص بسیار بالایی برای بدن دارد و به دلیل دارا بودن قند طبیعی و مفید برای بدن افراد دیابتی نیز می توانند از آن استفاده کنند.

بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص

بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص

شاید شرکت های مختلفی در سطح کشور وجود داشته باشند که به کار صادرات انواع شیره جات خوراکی مثل شیره انگور، شیره خرما، شیره انجیر و … مشغول هستند اما باید به این نکته توجه داشت که محصول مورد نظر باید ویژگی های صادراتی را داشته باشد.

شیره توت در کیفیت های مختلفی در ایران تولید می شود که بسیاری از آنها به صورت خالص تولید نمی شوند و از افزودنی های غیر مجار در تهیه آنها استفاده می شود که این نوع محصولات را نمی توان به کشور های دیگر صادر کرد.

بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص

صادرات شیره توت فله ای و بسته بندی شده

بزرگترین مرکز صادر کننده شیره توت طبیعی این قابلیت را دارد تا محصول مورد نظر را هم به صورت فله ای در ظروف دبه ای 20 کیلویی و 50 کیلویی صادر کند و هم در ظروف عالی 450 گرمی و 850 گرمی به ارسال این محصول اقدام کند.

مشتریان وارداتی شیره توت طبیعی و خالص از طریق این مجموعه این حق انتخاب را دارند که خودشان ظروف بسته بندی شیره توت در اوزان های مختلف را داشته باشند و بر حسب سلیقه مشتریان کشور های مقصد به خرید این محصول بپردازند.

بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص

ویژگی های شیره توت صادراتی طبیعی

مهم ترین ویژگی ها و خصوصیاتی که شیره توت صادراتی تولید شده در ایران باید آنها را داشته باشند به شرح ذیل می باشد:

  1. به صورت خالص تولید شده باشد.
  2. بسته بندی بهداشتی داشته باشد.
  3. شرکت تولید کننده باید مجوز صادرات صادر کند.
  4. طعم و مزه خود میوه توت را داشته باشد.
  5. ماندگاری طولانی مدت داشته باشد.
  6. تاریخ تولید و مصرف داشته باشد.
  7. رنگ روشن و شفافی داشته باشد.
  8. غلظت آن مناسب باشد.

بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص

شیره توت را چگونه صادر کنیم؟

برای بیشتر تولید کنندگان شیره توت این سوال را مطرح می کنند که چگونه محصول تولید شده خود را با قیمت مناسب و به کشور های خارجی صادر کنند تا سود خوبی را به دست بیاورند.

جواب این سوال این است که از طریق فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی می توانند مشتریان مورد نظر خود را از کشور های مختلف پیدا کرده و در هر حجمی که لازم باشد به صادرات محصول خود اقدام کنند.

بزرگترین مرکز صادرات شیره توت خالص

نحوه استعلام قیمت شیره توت صادراتی

نحوه استعلام قیمت شیره توت صادراتی به صورت تماس تلفنی و از طریق همین مجموعه تولید و صادرات انواع شیره جات خوراکی و طبیعی صورت می گیرد برای این کار کافیست با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط بگیرید.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما