تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک که به صورت کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه افزودنی انجام می گیرد در شهر تبریز در حجم عمده صورت می پذیرد و به صورت فله ای و بسته بندی شده آماده عرضه به بازار های بین المللی می باشد.

شیره خرما و شیره انگور در ایران به اندازه ای تولید می شود که علاوه بر تامین نیاز داخلی این قابلیت را دارد که به بازار های صادراتی عرضه شود و نه تنها نیاز کشور های همسایه بلکه به بازار های کشور های اروپایی و آفریقایی نیز صادر گردد.

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک در تبریز

یه جرآت می توان گفت که شهر تبریز یکی از شهر های صنعتی در کشور می باشد که اغلب محصولات مواد غذایی را تولید می کند که شیره خرما هم از جمله این خوراکی ها می باشد.

شرکت های بزرگ و متعددی در شهرک های صنعتی این شهر موجود می باشند که به فرآوری محصولات خرما نظیر شیره خرما، قند خرما و خمیر خرما مشغول می باشند و این خوراکی ها را با بالاترین کیفیت تولید می کنند.

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

شرکت تولید کننده شیره خرما صادراتی سنتی

تولید شیره خرما سنتی با روش صنعتی تفاوت دارد و اغلب در کشور ما مردم خواهان شیره خرما صنعتی می باشند و این اعتقاد را دارند که شیره خرما سنتی از ارزش غذایی بالایی نسبت به نوع صنعتی آن برخوردار است.

در این روش پخت شیره خرما را به صورت ارگانیک و بدون هر گونه مواد نگهدارنده و افزودنی های غیر مجاز تهیه می کنند که هم از طعم و لذت خوبی برخوردار است و هم اینکه ماندگاری طولانی مدتی دارد.

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

خواص و ارزش غذایی شیره خرما

در این قسمت به مهم ترین بخش شیره خرما یعنی خواص و ارزش غذایی آن می پردازیم.

  1. خونساز طبیعی است.
  2. صاف کننده خون است.
  3. کبد را تقویت می کند.
  4. آهن زیادی دارد.
  5. هوش و حافظه را تقویت می کند.
  6. مقوی اعصاب و قلب است.
  7. انرژی بالایی دارد.

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

تولید بهترین شیره خرما در کشور

تولید بهترین شیره خرما در کشور توسط بزرگترین شرکت تولید کننده مواد غذایی در تبریز تهیه و تولید می گردد و در بسته بندی های 400 گرمی و 850 گرمی به بازار فروش عرضه می گردد.

محصولات این شرکت در کشور از شهرت بسیار بالایی برخوردار است و به سراسر شهر های کشور ارسال می گردد که با استقبال کم نظیر مصرف کنندگان روبرو شده است.

تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

مرکز تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک

مرکز تولید شیره خرما صادراتی و ارگانیک فروش خود را به صورت بر خط و اینترنتی انجام میدهد تا همه مردم از سراسر کشور بتوانند به این مرجع دسترسی داشته باشند و بتوانند به راحت ترین شکل خرید را انجام دهند. برای خرید و سفارش عمده این محصول می توانید با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط بگیرید.

منبع: www.shirepazan.com

1

  1. Yes, he sleeps the entire time we are gone. When we had our cupcakerie and were gone from 6-7, he was very lonely but now we are home more often and he is content. He has a strong attachment with my husband as if he senses his illness. He is very protective. When he passes away, we might get another. Tyson Balasa

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما