سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم

سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم ؟ برای صادرات سه شیره طبیعی و ارگانیک چه مجوز هایی لازم است؟ صادرات سه شیره بهتر است یا فروش آن در بازار داخل؟ درآمد صادرات سه شیره طبیعی و اصل چگونه است؟

جهت صادرات سه شیره و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی به کشور های مختلف جهان نکات ریزی وجود دارد که اگر می خواهید به صادرات این معجون خوشمزه اقدام کنید بهتر است تا آخر این مقاله ما را یاری نمائید.

سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم

سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم ؟

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکاتی که در خصوص صادرات سه شیره برای کشور های خارجی وجود دارد بحث نحوه بازاریابی آن می باشد که بهتر است برای این کار کم هزینه ترین و پر بازده ترین روش را انتخاب نمائید تا زودتر و بهتر به نتیجه برسید.

بیشتر صادرات و بازار یابی مواد غذایی تولید شده در ایران به شکل سنتی و بازار یابی حضوری در کشور های مختلف و از طریق نمایشگاه های بین المللی مواد غذایی صورت می گیرد که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی دیگر این کار مثل ثابق نبوده و بیشتر به صورت آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد.

سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم

جهت صاردات سه شیره ارگانیک چه مجوز هایی لازم است؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با صادرات و ترخیص سه شیره و سایر شیره جات خوراکی نظیر شیره انگور و شیره خرما وجود دارد ارائه مجوز های بهداشت و پروانه بهره برداری از سوی تولید کننده و فروشنده این محصول می باشد.

داشتن مجوز سلامت از سازمان غذا و دارو و داشتن پروانه بهره برداری از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت یکی دیگر از موارد مود نیاز جهت ترخیص سه شیره تولید شده  در ایران وجود دارد.

سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم

صادرات سه شیره بهتر است تا فروش در بازار داخلی؟

سه شیره یکی از محصولات مواد غذایی تولید شده در کشور می باشد که هم بازار خرید و فروش آن در داخل کشور از رونق خوبی برخوردار است و هم اینکه در بازار های بین المللی مشتر های فراوانی جهت خرید آن وجود دارد.

اما چون خرید و فروش و معاملات این محصول در بازار های صادراتی به صورت یورو و دلار انجام می گیرد پس طبیعی است معاملات در بازار های بین المللی این معجون خوشمزه می تواند از حاشیه سود بالایی برای تولید کنندگان و صادر کنندگان برخوردار باشد.

سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم

درآمد صادرات سه شیره ارگانیک و اصل چگونه است؟

در آمد صادرات سه شیره و سایر شیره جات خوراکی بسیار خوب است و اگر تولید کنندگان این محصول خودشان بتوانند در بازار های بین المللی بازاریابی موفقی را برای خود رقم بزنند می توانند به درآمد های بسیار بالایی دست بیابند.

اگر این کار به شکل مطلوبی از سوی تولید کنندگان این محصول گیرد برای آنان بسیار پر سود خواهد بود زیرا آنها هم می توانند ارز آوری بالایی برای کشور به همراه داشته باشند و هم اینکه مشکلات مالی شرکت و مجموعه خود را مرتفع سازند.

سه شیره ارگانیک را چگونه صادر کنیم

استعلام قیمت سه شیره طبیعی صادراتی چگونه است؟

جهت استعلام قیمت خرید و فروش سه شیره در بازار های بین المللی می توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در مجموعه فروش شیرین شهد ارتباط گرفته و لیست قیمت محصولات شیره را دریافت نمائید.

منبع: www.shirepazan.com

1

  1. سلام و درود بر شما و عرض خسته نباشید… از زحمات شما عزیزان در زمینه فروش و بازاریابی محصولات ارگانیک کشورمان بسیار سپاسگزارم لطفا مجموعه مار را هم در فروش این محصولات که تولید دست بانوان منطقه شمال فارس است راهنمایی فرمائید. موفق و سربلند باشید.. یا علی ع مدد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما