صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب

صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب با بهترین و مناسب ترین بسته بندی ممکن توسط بزرگترین و معتبر ترین مرکز تهیه، تولید و پخش انواع شیره جات خوراکی، طبیعی و ارگانیک در حجم عمده و تناژ بالا صورت می گیرد.

معجون سه شیره خالص و طبیعی از ترکیب شیره جاتی نظیر شیره انگور، شیره توت و شیره خرما به صورت مساوی به دست می آید و به دلیل طعم و مزه بی نظیری که دارد طرفداران زیادی در سراسر کشور های جهان دارد و در مصارف مختلف می توان از آن بهره گرفت.

صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب

صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب

فروش و صادرات سه شیره درجه یک و خالص به اکثر کشور های منطقه نظیر عراق، افغانستان، روسیه، ارمنستان، عمان و آذربایجان به راحتی و بدون مشکل خاصی صورت می گیرد.

سه شیره در کشور ما به اندازه کافی تولید می شود و علاوه بر اینکه نیاز کشور را به خوبی تامین می کند ظرفیت های زیادی برای صادرات هم دارد که می تواند ارز آوری خوبی را برای کشور و تولید کنندگان به همراه داشته باشد.

صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب

فروش و صادرات سه شیره خالص به اروپا

در کشور های اروپایی مشتریان زیادی برای خرید و سفارش سه شیره خالص و ارگانیک ایرانی وجود دارند که از این محصول در تولید دارو های مختلف طب سنتی استفاده می کنند.

برای صادرات سه شیره طبیعی به کشور های اروپایی باید به این نکته توجه داشت که نباید از افزودنی های مثل شکر و قند سوخته در تولید سه شیره استفاده کرد زیرا مشتریان اروپایی خواهان همچین محصولی نمی باشند.

صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب

ویژگی های سه شیره صادراتی و باکیفیت

جهت اطلاع از ویژگی های سه شیره صادراتی و خالص به نکات زیر توجه فرمائید.

  • باید رنگ روشن و شفافی داشته باشد.
  • طعم و مزه طبیعی میوه ها را داشته باشد.
  • بدون افزودنی و نگهدارنده تولید شود.
  • بسته بندی مناسب و بهداشتی داشته باشد.
  • اطلاعات محصول بروی آنها درج شده باشد.
  • مجوز تولید و صادرات داشته باشد.
  • ماندگاری طولانی مدت داشته باشد.

صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب

معتبرترین مرکز تولید سه شیره صادراتی

مجموعه تولید و پخش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی شیرین شهد با بهره گیری از مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های حال حاضر جهان در تولید و تهیه شیره جات خوراکی مختلف بهره می گیرد و بهترین و خالص ترین شیره جات را بدون حتی کوچکترین مواد افزودنی و نگهدارنده تولید می کند.

در این مرکز تولید شیره جات خوراکی همه مسائل مربوط به تولید و بسته بندی رعایت شده است و با ارائه مجوز های تولید و بهداشت می تواند بهترین همکاری را با شرکت های صادر کننده شیره جات خوراکی داشته باشد.

صادرات سه شیره طبیعی با قیمت مناسب

نحوه استعلام قیمت سه شیره صادراتی و ممتاز

نحوه استعلام قیمت سه شیره صادراتی و درجه یک به راحتی و در کم ترین زمان ممکن از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین توسط همکاران ما در واحد فروش اینترنتی امکان پذیر شده است.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما