صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی با بهترین کیفیت ممکن و صدور مجوز صادراتی به تمام کشور های جهان با مناسب ترین قیمت ممکن توسط بزرگترین و جامع ترین مرکز تولید و فروش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی صورت می گیرد.

شیره جات تولید شده توسط این مرکز شیره انجیر، شیره توت، شیره انگور، شیره خرما، شیره سیب، سه شیره، چهار شیره و پنج شیره می باشد که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند و بسته بندی کاملا بهداشتی دارند.

صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

کشور ایران به دلیل داشتن مرز های مشترک زمینی و دریایی با بیشتر کشور های آسیایی و اروپایی این پتانسیل را دارد که انواع شیره جات خوراکی و طبیعی را به کشور های مختلف جهان صادر نماید.

در کشور ما انواع میوه های مختلف به وفور کشت می شود که میوه خوشمزه و بهشتی انجیر نیز یکی از آنهاست که علاوه بر مصرف تازه خوری آن در کشور فرآورده هایی نظیر شیره انجیر هم از آن تهیه و تولید می شود.

صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

شیره انجیر را به کدام کشور های اروپایی صادر کنیم؟

طعم، مزه و کیفیت بالای شیره انجیر تولید شده در ایران باعث شده است تا کشور هایی نظیر، آلمان، رومانی، اوکراین، ترکیه، روسیه و … خواهان واردات این محصول از کشور ایران باشند.

از شیره انجیر طبیعی و ارگانیک تولید شده در ایران می توان به روش های گوناگونی بهره گرفت که از مهم ترین آنها تهیه و پخت انواع کیک، انواع شیرینی جات و حلوا های سنتی می باشد.

صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

به کدام کشور آسیایی شیره انجیر صادر کنیم؟

بیشتر کشور های آسیایی بخصوص کشور های همسایه نظیر کشور عراق، عمان، افغانستان، امارات، چین، تایلند، تاجیکستان و … از کیفیت محصولات ایرانی اطلاع داشته و خواهان خرید آنها می باشند.

به دلیل نزدیکی کشور های آسیایی به ایران به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می توان شیره انجیر و سایر شیره جات طبیعی و ارگانیک را با قیمت مناسب به همه کشور هایی که ذکر کردیم صادرات انجام داد.

صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

بزرگترین شرکت تولید کننده شیره انجیر صادارتی

مجموعه ما به عنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تولید و فروش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی در کشور می باشد که هم مجوز صادراتی برای محصولات خود صادر می کند و هم اینکه محصولات باکیفیت و صادراتی تولید می کند.

این مرکز با راه اندازی سایت های فروشگاهی و اینترنتی متعدد این امکان را فراهم کرده است که مردم بتوانند به راحتی از سراسر شهر های کشور و حتی کشور های خارجی به سفارش و خرید شیره جات خوراکی صادراتی اقدام کنند.

صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

استعلام قیمت صادرات شیره انجیر درجه یک و طبیعی

به راحتی و از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین می توانید با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط بگیرید و لیست قیمت روزانه شیره انجیر را هم برای بازار های داخلی و برای بازار های صادراتی دریافت نمائید.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما