صادرات شیره خرما خالص با بهترین کیفیت

صادرات شیره خرما خالص با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب می تواند ارز آوری بالایی برای کشور به همراه داشته باشد که این مهم توسط بزرگترین و معتبر ترین مرکز تولید و پخش انواع شیره جات خوراکی نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر و … صورت می گیرد.

سالانه حجم بالایی از شیره جات خوراکی و طبیعی بخصوص شیره خرما و شیره انگور به کشور های همسایه و همچنین کشور های اروپایی، آمریکایی و آفریقایی صادر می گردد که نشان از محبوبیت و بازار یابی مناسب این محصولات در بازار های جهانی را دارد.

صادرات بهترین شیره خرما طبیعی و ارگانیک

صادرات شیره خرما خالص با بهترین کیفیت

صادرات بهترین شیره خرما طبیعی و ارگانیک را می توان از طریق پورت های زمینی، دریایی، هوایی و ریلی به بیشتر کشور های جهان تا شعاع پنج هزار کیلومتری انجام داد.

کشور ایران بزرگترین مرجع تهیه و تولید انواع شیره جات خوراکی طبیعی و ارگانیک نظیر شیره خرما می باشد که حجم تولید شده آن بسیار بالاتر از نیاز داخلی کشور است و می توان آن را به کشور خارجی نیز صادر نمود.

صادرات بهترین شیره خرما طبیعی و ارگانیک

شیره خرما را چگونه صادر کنیم؟

اگر مشتری خارجی برای خرید شیره خرما را داشته باشیم به راحتی می توانیم این محصول پر سود را به کشور های مختلف جهان صادر نمود و به اقتصاد کشور کمک زیادی کرد.

امروزه به لطف وجود فضای اینترنتی بحث پیدا کردن مشتریان خارجی بیش از پیش آسان شده و می توان با راه اندازی سایت های فروشگاه اینترنتی از سراسر کشور های جهان برای صادرات شیره خرما مشتری پیدا کرد.

صادرات بهترین شیره خرما طبیعی و ارگانیک

بزرگترین شرکت صادر کننده شیره خرما

بزرگترین شرکت صادر کننده شیره خرما همین سایت فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرده تا افرادی که می خواهند به خرید شیره خرما صادراتی اقدام کنند از طریق همین مرجع به تهیه آن دست بزنند.

این مجموعه تولید و پخش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی سابقه زیادی در زمینه صادرات شیره خرما و شیره انگور دارد و با آگاهی از نیاز بازار های جهانی به راحتی می تواند طبق خواسته مشتریان محصولات باکیفیتی را تولید و روانه بازار های بین المللی کند.

صادرات بهترین شیره خرما طبیعی و ارگانیک

مهم ترین ویژگی های شیره خرما صادراتی

شیره خرما صادراتی ویژگی ها و مشخصاتی دارد که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم.

  1. بسته بندی بهداشتی داشته باشد.
  2. به صورت خالص و طبیعی تهیه شود.
  3. ماندپاری طولانی داشته باشد.
  4. طعم و مزه خوبی داشته باشد.
  5. ظاهری روشن و شفاف داشته باشد.
  6. تاریخ تولید و مصرف داشته باشد.
  7. شکرک نزند و ترش نکند.
  8. طعم واقعی خود خرما را داشته باشد.

صادرات بهترین شیره خرما طبیعی و ارگانیک

استعلام قیمت صادرات شیره خرما خالص با بهترین کیفیت

استعلام قیمت شیره خرما صادراتی در کم ترین زمان و به آسانترین روش ممکن یعنی از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی و آنلاین و توسط تماس تلفنی به صورت روزانه قابل دریافت می باشد پس با همکاران ما در تماس باشید.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما