فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات

فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات با بهترین کیفیت و قیمت توسط بزرگترین و جامع ترین مرکز خرید و فروش انواع شیره جات خوراکی و طبیعی به همه کشور های همسایه نظیر عراق، روسیه، افغانستان، ارمنستان و … امکان پذیر شده است.

شیره انگور و شیره خرما تولید شده در ایران به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسبی که دارد همه ساله در حجم بالایی به صورت بسته بندی شده و فله ای توسط شرکت های صادرات و واردات مواد غذایی به نقاط مختلف جهان ارسال می گردد.

فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات

فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات

یکی از اصلی ترین شاخصه های مواد غذایی بخصوص شیره جات خوراکی نوع بسته بندی و قیمت مناسب آن می باشد که باید تولید کنندگان این محصول در کشور ما با اطلاع از بازار هدف محصول خود به آن اقدام کنند.

فروش شیره انگور بسته بندی شده در کشور توسط مجموعه های زیادی صورت می گیرد که همه آنها ویژگی ها و قابلیت های صادرات به کشور های خارجی را ندارند و صادر کنندگان باید به این موضوع توجه خاصی داشته باشند.

فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات

قیمت شیره انگور طبیعی و صادراتی

قیمت مناسب شیره انگور صادراتی نیز یکی دیگر از شاخصه های مهم این محصول می باشد که اگر با قیمت مناسبی همراه باشد در کشور های هدف نیز به فروش بالایی دست خواهد یافت.

خوشبختانه در کشور ما نیز به دلیل پایین بودن هزینه های تولید و همچنین در دسترس بودن مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه شیره انگور طبیعی و ارگانیک باعث شده است تا مشتریان وارداتی از قیمت نهایی آن رضایت داشته باشند.

فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات

شیره انگور چه خواصی برای بدن دارد؟

  1. وزن بدن را افزایش می دهد.
  2. سردی بدن را درمان می کند.
  3. سرشار از انرژی است.
  4. مشکلات یبوست را برطرف میکند.
  5. کالری بالایی برای بدن دارد.
  6. به رشد کودکان کمک می کند.
  7. استخوانها را محکم می کند.
  8. باعث نشاط و سرزندگی در بدن می شود.

فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات

فروش شیره انگور بسته بندی بهتر است یا فله ای؟

در امر صادرات شیره انگور و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نوع بسته بندی محصول از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا کشور هایی نظیر روسیه و هندوستان به این موضوع حساسیت بالایی نشان می دهند.

بنابراین همه شرکت های تولید کننده شیره جات خوراکی باید طبق سلیقه مشتریان صادراتی محصول خود را تولید و بسته بندی کنند تا در بازار های جهانی جایگاه ویژه ای برای محصول خود به دست بیاورند.

فروش شیره انگور بسته بندی مناسب صادرات

صادرات شیره انگور چگونه صورت می گیرد؟

خوشبختانه در کشور ما روش های حمل و نقل متفاوتی برای صادرات محصولات مختلف و شیره انگور وجود دارد که به راحتی می توان به همه کشور هایی خارجی صادرات انجام داد. مهم ترین این راه ها روش حمل و نقل دریایی، حمل و نقل ریلی، حمل و نقل هوایی و حمل و نقل زمینی می باشند.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما