فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی و ارگانیک با قیمت ارزان و کیفیت بالا به طور مستقیم توسط تولید کننده انواع شیره جات خوراکی و اصل صورت می گیرد. این مجموعه توانایی دارد تا انواع شیره را به جای جای این کره خاکی ارسال کند.

شیره انجیر یکی از بهترین و مفید ترین فرآورده های میوه انجیر می باشد که خواص زیادی برای بدن دارد و متخصصان طب سنتی نیز به مصرف آن توصیه فراوانی می کنند تا مردم از ارزش غذایی فوق العاده بالای آن بهره مند شوند.

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی و اصل می تواند ارز آوری خوبی برای کشور داشته باشد و شرکت های صادر کننده این محصول می توانند این محصول را برای تمام کشور های جهان صادر کنند.

خرید و فروش شیره انجیر صادراتی در بازار هی جهانی و بین المللی از رونق خوبی برخوردار است و خواص و ارزش بالای این محصول باعث شده است تا مردم روز به روز به خرید و استفاده این محصول ارزشمند ترغیب شوند.

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی

صادرات شیره انجیر اصل با قیمت مناسب

برای اینکه صادرات شیره انجیر اصل با قیمت مناسب همراه باشد صادر کنندگان می توانند این محصول را به طور مستقیم از تولید کنندگان و تهیه کنندگان شیره انجیر تامین کنند.

البته باید توجه داشت که قیمت جهانی شیره انجیر مناسب می باشد زیرا این محصول در ایران با هزینه پایینی تولید می شود و دلیل این عامل نیز این است که هزینه های تولید و مواد اولیه در ایران پایین است.

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی

تولید شیره انجیر بسته بندی مناسب صادرات

شیره انجیر تولید شده در ایران به صورت بسته بندی و فله ای به کشور های مقصد صادر می شود اما کشور های زیادی هستند که به واردات شیره انجیر بسته بندی شده و بهداشتی تمایل نشان می دهند.

بعضی از کشور ها هم هستند نظیر عراق، افغانستان، عمان و … که به خرید و واردات شیره انجیر فله ای در دبه های 10 و 20 کیلویی علاقه دارند و می خواهند تا قیمت تمام شده آن پایین باشد.

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی

خواص و ارزش غذایی شیره انجیر صادراتی

شیره انجیر از خواص و ارزش غذایی بالایی برخوردار است که در ادامه به ذکر آنها اشاره می کنیم.

  1. سرشار از ویتامین های آ، ب و ث می باشد.
  2. آهن، منگنز و کلسیم فراوانی دارد.
  3. پر انرژی و پر کالری است.
  4. به رفع سرفه های خشک کمک می کند.
  5. میل و قوای جنسی را تقویت می کند.
  6. به نشاط و شادابی بدن کمک می کند.
  7. مغز و اعصاب را تقویت می کند.

فروش و صادرات بهترین شیره انجیر طبیعی

نحوه استعلام قیمت شیره انجیر صادراتی

استعلام قیمت صادراتی را می توانید به صورت روزانه و از طریق همین سایت فروشگاه و اینترنتی دریافت کنید. برای این کار کافیست با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی ارتباط بگیرید.

منبع: www.shirepazan.cim

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما