قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا در سطح گسترده ای به صورت سالانه صورت می گیرد زیرا شیره خرما تولید شده در ایران بسیار باکیفیت و مرغوب می باشد که اکثر کشور های جهان به خرید و استفاده آن تمایل زیادی نشان می دهند.

شیره خرما یکی از خوشمزه ترین و مقوی ترین فرآورده های خرما می باشد که خواص بی شماری برای بدن دارد و از آن می توان به روش های گوناگونی از جمله تهیه و پخت انواع شیرینی جات و حلوا های سنتی بهره گرفت.

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا

بازار های بین المللی بخصوص بازار کشور های اروپایی یکی از بهترین و پر سود ترین مقاصد صادرات شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی می باشد که می تواند ارز آوری بالایی برای کشور به همراه داشته باشد.

کشور های زیادی در قاره اروپا وجود دارند که از کیفیت شیره خرما تولید شده در ایران رضایت کامل دارند و خواهان خرید و سفارش این محصول در حجم و تناژ بالا می باشند.

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا

شیره خرما به کدام کشور های اروپا صادر می گردد؟

مهم ترین کشور های اروپایی که تمایل زیادی به واردات شیره خرما و سایر شیره جات خوراکی و طبیعی نظیر شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر و … از ایران را دارند عبارت اند از فرانسه، روسیه، ترکیه، اسلواکی، جمهوری چک و … که بازار وسیعی به شمار می آیند.

این کشور ها که تعداد آن هم کم نیست می توانند یکی از بهترین مقاصد صادراتی برای کشور ایران تلقی شود که سالانه مقدار زیادی از این محصول تولید ایرانی را می توان به آنجا صادر کرد.

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا

کدام کشور ها خواهان واردات شیره خرما هستند؟

کشور های هلند، کانادا، امارات، عراق، افغانستان، عمان، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان و … از جمله کشور هایی هستند که مشتری جدی برای شیره خرما ایرانی می باشند.

تولید کنندگان اگر از بازار این کشور ها و سلیقه مردمان آنها اطلاع کافی داشته باشند و طبق خصوصیات آنها محصولات خود را تولید و بسته بندی کنند می توانند مقدار بالایی از شیره خرما را به این کشور ها صادر کنند.

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا

مقدار صادرات شیره خرما از ایران چقدر است؟

سالانه در حدود 40 میلیارد تومان انواع شیره جات خوراکی از جمله شیره خرما و شیره انگور از کشور ایران به سایر کشور های جهان صورت می گیرد و بازار خوبی به شمار می رود.

اما این آمار با توجه به میزان شیره جات خوراکی تولید شده در کشور کم بوده و می توان با بازار یابی مناسب و فعال مشتریان زیادی از سراسر جهان را به سمت این محصولات خوشمزه و شیرین کشاند.

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا

قیمت فروش شیره خرما صادراتی به اروپا و آسیا

قیمت فروش صادراتی شیره خرما به دلار می باشد برای اینکه بتوانید قیمت روز این محصول را به دست آورید می توانید از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی با همکاران ما در واحد فروش اینترنتی به صورت تلفنی ارتباط بگیرید.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما