کارخانه تولید شیره انگور صادراتی

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی و طبیعی با بهره گیری از روش های سنتی اقدام به تهیه شیره انگور درجه یک به صورت فله ای و بسته بندی می نماید که کاملا بهداشتی و سالم می بوده و جهت صادرات به کشور های خارجی مناسب می باشد.

شیره انگور صادراتی باید همه ویژگی های لازم محصول صادارتی از جمله کیفیت بالا، بسته بندی مناسب، داشتن تاریخ تولید و مصرف، ماندگاری بالا و از همه مهمتر میزان خلوص بالا را داشته باشد تا رضایت مشتریان خارجی را در پی داشته باشد.

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی و طبیعی

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی و طبیعی متفاوت تر از سایر مراکز تهیه و تولید انواع شیره جات خوراکی که از افزودنی های غیر مجاز و یا شکر و نبات استفاده می کنند عمل می کند و در تولید محصولات خود از هیچ گونه مواد افزودنی استفاده نمی کند.

همین ویژگی باعث شده است تا این مجموعه تهی و تولید انواع شیره جات خوراکی نظیر شیره انگور، شیره خرما، شیره توت و شیره انجیر در همه نقاط کشور شناخته شود.

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی

بزرگترین مرکز تولید شیره انگور صادراتی

بزرگترین مرکز تهیه و تولید شیره انگور صادراتی از پتانسیل بالایی برخوردار است و با بهره گیری از نیروی کار متخصص و بومی این توانایی را دارد تا روزانه حجم بالایی از انواع شیره جات خوراکی را تولید نماید.

در این مرکز تولید شیره جات خوراکی تهیه شیره جات به ویژه شیره انگور به صورت کاملا سنتی صورت می گیرد اما به سبب بالا بردن سرعت عمل تولید بسته بندی آن در ظروف ۴۰۰ و ۸۵۰ گرمی به وسیله دستگاه های پیشرفته انجام می پذیرد.

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی

بهترین مرکز تولید شیره انگور صادراتی

مجموعه عصاره ناب سهند که با نام رازقی در کشور شناخته می شود در استان آذربایجان شرقی و شهر قدیمی اسکو قرار دارد که یکی از بزرگترین و بهترین مراکز تولید شیره جات خوراکی به شمار می رود.

در این مرکز تهیه و تولید انواع شیره جات خوراکی از بهترین و شیرین ترین میوه جات باغات منطقه آذربایجان بهره گرفته می شود و همین عامل سبب شده تا محصولات این مجموعه از طعم و مزه بالایی برخوردار باشد.

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی

ویژگی های شیره انگور صادراتی

مهم ترین بحث تولید محصولات صادراتی را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

  1. به صورت خالص تولید می شود.
  2. بسته بندی بهداشتی دارد.
  3. ماندگاری طولانی مدت دارد.
  4. بدون افزودنی تولید شده است.
  5. اطلاعات محصول بروی آن درج شده است.
  6. تاریخ تولید و مصرف دارد.
  7. غلظت بالایی دارد.
  8. طعم و مزه آن بی نظیر است.

کارخانه تولید شیره انگور صادراتی

نحوه استعلام قیمت شیره انگور صادراتی

امروزه فضای مجازی همه گیر شده است و اغلب افزاد جهان از این پدیده استفاده می کنند که مجموعه ما هم از این موضوع آگاهی داشته و با راه اندازی سایت های فروشگاه اینترنتی شرایطی را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند براحتی از این طریق به دریافت لیست قیمت شیره انگور صادراتی اقدام کنند.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما