صادرات شیره خرما و شیره انگور

صادرات شیره خرما و شیره انگور طبیعی و ارگانیک یکی از حوزه های پر سود و ارز آور تولید شده در کشور می باشد که با قیمت بسیار مناسب صورت می گیرد و شرکت های صادر کننده می توانند به بهترین شکل ممکن به صادرات این شیره جات خوراکی اقدام کنند.

همه ساله شیره انگور و شیره خرما در حجم بالایی در نقاط مختلف کشور صورت می گیرد که نه تنها نیاز کشور را تامین می کنند بلکه مازاد آن نیز می تواند به صورت بسته بندی شده و فله ای به کشور های همسایه صادر گردد.

صادرات شیره خرما و شیره انگور

روش صادرات شیره خرما و شیره انگور

شیره خرما و شیره انگور به دلیل طبیعت گرمی که دارند به یکی از خوراکی های محبوب در فصول سرد سال تبدیل شده اند و کشور هایی زیادی در جهان وجود دارند که می توانند مشتری های خوبی برای صادرات این محصولات به شمار روند.

حمل و نقل شیره جات خوراکی به خصوص نوع بسته بندی شده آنها بسیار آسان می باشد و می توان به روش های مختلفی نظیر حمل و نقل دریایی، ریلی و هوایی به صادرات آنها اقدام نمود.

صادرات شیره خرما و شیره انگور

قیمت شیره خرما و شیره انگور صادراتی

به دلیل ارزش بالای ارز های خارجی نسبت به ارزش پایین پول ایران صادرات این محصولات با قیمت بسیار خوب و مقرون به صرفه ای صورت می گیرد و کشور های وارد کننده این محصول از قیمت تمام شده آنها رضایت کامل را دارند.

وجود مواد اولیه فراوان، هزینه های پایین نیروی کار در ایران، قیمت پایین حامل های انرژی و … باعث شده است تا تولید کنندگان این محصولات با قیمت پایینی نسبت به تهیه آنها اقدام کنند.

صادرات شیره خرما و شیره انگور

ویژگی های شیره خرما و شیره انگور صادراتی

  1. باید بهداشتی باشد.
  2. باید برگه آنالیز داشته باشد.
  3. بسته بندی آن مناسب باشد.
  4. کیفیت بالایی داشته باشد.
  5. در هنگام حمل و نقل آسیب نبیند.
  6. طعم و مزه خوبی داشته باشد.
  7. ظاهر روشن و شفافی داشته باشد.
  8. رسوب نکند و شکرک نزند.

صادرات شیره خرما و شیره انگور

صادرات شیره خرما و شیره انگور بسته بندی شده

بیشتر کشور هایی که وارد کننده شیره جات خوراکی و طبیعی از ایران هستند تمایل دارند تا این محصولات را به صورت بسته بندی شده خریداری کنند زیرا در این صورت از لحاظ حمل و نقل و بهداشتی بودن محصول اطمینان حاصل می کنند.

تولید کنندگان انواع شیره جات خوراکی در ایران نیز به خوبی از خواسته های مشتریان صادراتی اطلاعات کسب کرده اند و این محصولات را متناسب با سلیقه های مشتریان بسته بندی و تولید می کنند.

صادرات شیره خرما و شیره انگور

استعلام قیمت صادرات شیره خرما و شیره انگور

در شرایط کنونی با توجه به نوسانات قیمت ارز و دلار در کشور باید استعلام قیمت صادراتی شیره انگور و شیره خرما به صورت روزانه انجام گیرد برای این کار می توانید از طریق مجموعه ما قیمت روز آن را دریافت نمائید.

منبع: www.shirepazan.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما